SFSDT-17-28-H-03.25-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-17-28-H-03.25-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Length :
- 0.271' (82.55mm, 3.25")
- Number of Positions :
- 34
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)