TFSDT-40-28-G-04.75-T-NDS
- Part Number:
- TFSDT-40-28-G-04.75-T-NDS
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Length :
- 0.396' (120.65mm, 4.75")
- Number of Positions :
- 80
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)