SFSD-50-28C-H-06.00-D-NDS
Part Number:
SFSD-50-28C-H-06.00-D-NDS
Color :
Multiple, Individual
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.500' (152.40mm, 6.00")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)