SFSD-50-28-G-16.40-DR-NUS
- Part Number:
- SFSD-50-28-G-16.40-DR-NUS
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 1.37' (416.56mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)