FFMD-17-T-02.95-01-N-RW-R
- Part Number:
- FFMD-17-T-02.95-01-N-RW-R
- Connector Type :
- Socket to Plug, Reversed
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 0.246' (75.00mm, 2.95")
- Number of Positions :
- 34
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)