FFMD-17-T-03.94-01-N-R
- Part Number:
- FFMD-17-T-03.94-01-N-R
- Connector Type :
- Socket to Plug, Reversed
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.328' (100.00mm, 3.94")
- Number of Positions :
- 34
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)