TFSD-50-28-G-06.00-D-NUS
Part Number:
TFSD-50-28-G-06.00-D-NUS
Color :
Black, Individual
Connector Type :
Plug to Plug
Length :
0.500' (152.40mm, 6.00")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)