TFSD-50-28-G-06.00-DL-NUS
- Part Number:
- TFSD-50-28-G-06.00-DL-NUS
- Connector Type :
- Plug to Plug
- Features :
- Friction Lock
- Length :
- 0.500' (152.40mm, 6.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)