TFSDT-50-28-G-30.00-SL
- Part Number:
- TFSDT-50-28-G-30.00-SL
- Connector Type :
- Plug to Individual Wire Leads
- Features :
- Friction Lock
- Length :
- 2.50' (762.00mm)
- Number of Positions :
- 100
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)