TFSD-25-28-H-10.00-TR-NUX
- Part Number:
- TFSD-25-28-H-10.00-TR-NUX
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Latch Holder
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)