SFSD-50-28-G-24.00-DR-NDX
Part Number:
SFSD-50-28-G-24.00-DR-NDX
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
2.00' (609.60mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)