TFSD-25-28-H-03.25-TF-NDS
- Part Number:
- TFSD-25-28-H-03.25-TF-NDS
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Friction Lock
- Length :
- 0.271' (82.55mm, 3.25")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)