FFMD-15-T-07.35-01-N-RW
- Part Number:
- FFMD-15-T-07.35-01-N-RW
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 0.613' (186.69mm, 7.35")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)