TFSD-25-28-H-07.50-D-NUX
Part Number:
TFSD-25-28-H-07.50-D-NUX
Connector Type :
Plug to Plug
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Length :
0.625' (190.50mm, 7.50")
Number of Positions :
50
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)