TFSDT-50-30-G-05.00-D-NUS
Part Number:
TFSDT-50-30-G-05.00-D-NUS
Connector Type :
Plug to Plug
Length :
0.417' (127.00mm, 5.00")
Number of Positions :
100
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)