TFSD-50-30-G-05.50-T-NDS
- Part Number:
- TFSD-50-30-G-05.50-T-NDS
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Length :
- 0.458' (139.70mm, 5.50")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)