TFSDT-50-28-G-14.00-D-NUS
Part Number:
TFSDT-50-28-G-14.00-D-NUS
Connector Type :
Plug to Plug
Length :
1.17' (355.60mm)
Number of Positions :
100
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)