TFSD-50-30-G-23.71-T-NDS
Part Number:
TFSD-50-30-G-23.71-T-NDS
Connector Type :
Socket to Plug
Length :
1.98' (602.23mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)