TFSD-50-28-G-24.00-T-NDS
- Part Number:
- TFSD-50-28-G-24.00-T-NDS
- Description:
- CABLE ASSEMBLY 100POS 28AWG 24"
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 2.00' (609.60mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)