TFSD-50-28-G-24.00-D-NUX
- Part Number:
- TFSD-50-28-G-24.00-D-NUX
- Connector Type :
- Plug to Plug
- Length :
- 2.00' (609.60mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)