TCSD-05-D-02.02-01-F-N-RW
Part Number:
TCSD-05-D-02.02-01-F-N-RW
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.168' (51.31mm, 2.02")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)