TCSD-12-D-02.25-01-F-N-RN1
- Part Number:
- TCSD-12-D-02.25-01-F-N-RN1
- Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.187' (57.15mm, 2.25")
- Number of Positions :
- 24
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)