TCSD-05-D-06.30-01-F-N-SR
Part Number:
TCSD-05-D-06.30-01-F-N-SR
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Features :
Polarizing Key, Strain Relief
Length :
0.525' (160.00mm, 6.30")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)