FFMD-05-T-05.20-01-F-N
- Part Number:
- FFMD-05-T-05.20-01-F-N
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.433' (132.08mm, 5.20")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)