TCSD-25-S-11.80-01-F-N
- Part Number:
- TCSD-25-S-11.80-01-F-N
- Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.983' (299.72mm, 11.80")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)