FFMD-12-T-50.00-01-L-N
- Part Number:
- FFMD-12-T-50.00-01-L-N
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 4.17' (1.27m)
- Number of Positions :
- 24
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)