FFSD-25-D-15.00-01-F-N-D07
Part Number:
FFSD-25-D-15.00-01-F-N-D07
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Contact Finish Thickness :
3.00µin (0.076µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
1.25' (381.00mm)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)