FFMD-13-T-02.50-01-N-RW-R
- Part Number:
- FFMD-13-T-02.50-01-N-RW-R
- Connector Type :
- Socket to Plug, Reversed
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 0.208' (63.50mm, 2.50")
- Number of Positions :
- 26
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)