TCSD-20-D-08.27-01-F-N-R
- Part Number:
- TCSD-20-D-08.27-01-F-N-R
- Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Length :
- 0.689' (210.00mm, 8.27")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)