TCSD-08-S-05.47-01-F-N-B04
Part Number:
TCSD-08-S-05.47-01-F-N-B04
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Cable
Features :
Polarizing Key
Length :
0.456' (138.94mm, 5.47")
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)