FFMD-25-T-02.00-01-N-RW-R
- Part Number:
- FFMD-25-T-02.00-01-N-RW-R
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 0.167' (50.80mm, 2.00")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)