TCSD-05-D-04.70-01-F-N-SR
- Part Number:
- TCSD-05-D-04.70-01-F-N-SR
- Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Features :
- Polarizing Key, Strain Relief
- Length :
- 0.392' (119.38mm, 4.70")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)