FFMD-10-T-05.50-01-N-RW-R
- Part Number:
- FFMD-10-T-05.50-01-N-RW-R
- Connector Type :
- Socket to Plug, Reversed
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 0.458' (139.70mm, 5.50")
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)