TCSD-09-D-07.87-01-F-N
- Part Number:
- TCSD-09-D-07.87-01-F-N
- Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.656' (200.00mm, 7.87")
- Number of Positions :
- 18
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)