TCSD-13-D-02.50-01-F-R
Part Number:
TCSD-13-D-02.50-01-F-R
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Length :
0.208' (63.50mm, 2.50")
Number of Positions :
26
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)