TCSD-25-D-02.40-01-F-N-RW
- Part Number:
- TCSD-25-D-02.40-01-F-N-RW
- Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 0.200' (60.96mm, 2.40")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)