TCSD-13-D-06.40-01-F-D02
Part Number:
TCSD-13-D-06.40-01-F-D02
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.533' (162.56mm, 6.40")
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)