TCSD-20-D-10.40-01-F
- Part Number:
- TCSD-20-D-10.40-01-F
- Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Length :
- 0.867' (264.16mm, 10.40")
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)