TCSD-22-D-07.10-01-F-SR
- Part Number:
- TCSD-22-D-07.10-01-F-SR
- Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Features :
- Strain Relief
- Length :
- 0.592' (180.34mm, 7.10")
- Number of Positions :
- 44
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)