SFSD-04-28C-G-09.84-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-04-28C-G-09.84-D-NUS
- Color :
- Multiple, Individual
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.820' (250.00mm, 9.84")
- Number of Positions :
- 8
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)