SFSD-04-30-F-03.26-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-04-30-F-03.26-D-NUS
- Color :
- Black, Individual
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.272' (82.80mm, 3.26")
- Number of Positions :
- 8
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)