FFMD-20-T-04.40-01-N-D02-R
- Part Number:
- FFMD-20-T-04.40-01-N-D02-R
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.367' (111.76mm, 4.40")
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)