SFSD-05-28-G-15.50-DL-NUS
- Part Number:
- SFSD-05-28-G-15.50-DL-NUS
- Features :
- Friction Lock, Polarizing Key
- Length :
- 1.29' (393.70mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)