SFSD-05-28-G-17.50-DR-NUX
- Part Number:
- SFSD-05-28-G-17.50-DR-NUX
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 1.46' (444.50mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)