SFSD-10-28-G-07.87-DS-NDX
Part Number:
SFSD-10-28-G-07.87-DS-NDX
Features :
Flange, Polarizing Key
Length :
0.656' (200.00mm, 7.87")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)