SFSD-10-30-G-03.80-D-NDX
- Part Number:
- SFSD-10-30-G-03.80-D-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.317' (96.52mm, 3.80")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)