SFSD-20-28C-H-03.26-DR-NDX
Part Number:
SFSD-20-28C-H-03.26-DR-NDX
Color :
Multiple, Individual
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.272' (82.80mm, 3.26")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)