SFSD-10-30C-F-04.72-DS-NUS
- Part Number:
- SFSD-10-30C-F-04.72-DS-NUS
- Color :
- Multiple, Individual
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Features :
- Flange, Polarizing Key
- Length :
- 0.393' (120.00mm, 4.72")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)