SFSD-20-30-F-03.26-D-NDS
Part Number:
SFSD-20-30-F-03.26-D-NDS
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Polarizing Key
Length :
0.272' (82.80mm, 3.26")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)