SFSD-11-28-G-03.15-DR-NDS
- Part Number:
- SFSD-11-28-G-03.15-DR-NDS
- Color :
- Black, Individual
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.263' (80.01mm, 3.15")
- Number of Positions :
- 22
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)